Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko ponúka v spolupráci s Mestom Banská Bystrica zľavové kupóny.

Vybrané subjekty /Hotel Šachtička, Plážové kúpalisko Aqualand, Holidaypark Kováčová, Zámocký hotel The Grand Vígľaš, Hotel & Spa Resort KaskadyKúpele Sliač a Residence Hotel & Club, Lyžiarske stredisko Šachtičky, Fuggerov dvor, Turistické informačné centrum, Autobusová stanica Banská Bystrica, Informačné centrum Banská Bystrica, Fit Štúdio Hit, Masarykov dvor, Reštaurácia PizzeriaTatiana/ vám ponúknu svoje služby v akcii 1 + 1, to znamená jedna osoba má platiaci vstup a druhá je grátis.

Konkrétna ponuka jednotlivých služieb a podmienky zľavy sú detailne opísané v zľavovej knižke, ktorá obsahuje kupóny. Zľavové knižky si môžete zakúpiť v Informačných centrách v našom regióne /IC Banská Bystrica na Radnici a TIC Banská Bystrica na autobusovej stanici, IC Sliač, IC Zvolen/.

Jedna zľavová knižka obsahuje 14 kupónov a umožní vám teda až 14-krát si spolu s partnerom alebo kamarátkou užiť wellnes, plávanie a vybrané procedúry.

Ušetríte až 300 eur na vstupoch len za 24 eur! 

Darček vo forme zážitku a oddychu je ten najlepší, a preto neváhajte a navštívte svoje Informačné centrum! /Banská Bystrica, Sliač, Zvolen/

Menu