Valentínska SÚŤAŽ v regióne Stredné Slovensko

Valentín deň zaľúbených! Viete, že my sme tak trochu zaľúbení aj do nášho regiónu?

Často v ňom nájdeme také miesta, ktoré nás očaria na prvý pohľad. ZAĽÚBTE SA AJ VY do jeho krásnej prírody a zapojte sa do súťaže.

AKO NA TO?

Podmienky súťaže

  1. Organizátor súťaže: Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko, Nám. SNP 1, 97401 Banská Bystrica, IČO: 42299268.
  2. Trvanie súťaže: 14.02. – 28.02.2021 (24:00). Žrebovanie výhercov prebehne 01.03.2021
  3. Súťaž je určená pre fanúšikov našej stránky Central Slovakia, preto nás každý LIKE a SHARE poteší!  Rovnako poteší aj LIKE na oficiálny profil Gabriel Antal Photography.
  4. Hlavnou výhrou v súťaži je 1.) profesionálne partnerské alebo rodinné fotenie (podľa dohody s fotografom) od Gabriel Antal Photography.

Ďalšie výhry: 2.) Kniha Banská Bystrica a okolie z neba s darčekovým balíčkom od OOCR Stredné Slovensko, 3) Darčekový balíček od OOCR Stredné Slovensko

  • Podmienkou zapojenia sa do súťaže je: 1) Dať LIKE na súťažný príspevok, 2) Sledovať oficiálny Facebook profil Central Slovakia 3) odpovedať do komentára pod video príspevok súťaže na sociálnej sieti Facebook. Súťažný príspevok nájdete TU. Odkaz na príspevok.
  • Výhercovia sa určia na základe vylosovania z uvedených súťažných komentárov pod príspevkom. Vyhodnotenie bude prebiehať pomocou aplikácie a pod dohľadom min. 2 zamestnancov OOCR Stredné Slovensko.
  • Výhercom bude výhra oznámená formou súkromnej správy na sociálnej sieti a tiež označením jeho profilu na príspevku s vyhlásením výsledkov súťaže.
  • Zapojením do súťaže udeľuje súťažiaci automaticky súhlas so spracovaním osobných údajov.
  • Spoločnosť Facebook nemá voči súťaži žiadne záväzky, súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.
Menu