Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko si pre svojich fanúšikov prichystala súťaž o lístky na medzinárodný festival The Legits Blast.

Zapoj sa do súťaže aj ty!

AKO SA ZAPOJIŤ? Napíš do komentára pod súťažný príspevok, koľký ročník festivalu sa koná toto leto a meno aspoň 1 interpreta, ktorý na festivale vystúpi.

Hráme o 2 x 2 vstupenky na medzinárodný festival THE LEGITS BLAST v Banskej Bystrici (vstupenky sú na sobotu 27.07.2019).

Podmienky súťaže na Facebooku

  1. Organizátor súťaže: Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko, Nám. SNP 1, 97401 Banská Bystrica, IČO: 42299268.
  2. Trvanie súťaže: 22.07. – 24.07.2019 (24:00).
  3. Súťaž je určená pre fanúšikov našej stránky Central Slovakia, preto nás každý LIKE a SHARE poteší.
  4. Výhrou v súťaži sú 2 x 2 vstupenky na medzinárodný festival THE LEGITS BLAST v Banskej Bystrici (vstupenky sú na sobotu 27.07.2019).
  5. Podmienkou zapojenia sa do súťaže je odpovedať do komentára pod súťažný príspevok na Facebooku. Súťažný príspevok nájdete TU.
  6. Do súťaže sa môže zapojiť súťažiaci iba s jedným komentárom.
  7. Víťaza vylosujeme z uvedených súťažných komentárov pod príspevkom. Vyhodnotenie bude prebiehať pod dohľadom min. 2 zamestnancov OOCR Stredné Slovensko.
  8. Víťaza budeme kontaktovať formou súkromnej správy na Facebooku a tiež označením jeho profilu na príspevku s vyhlásením výsledkov súťaže.
  9. Zapojením do súťaže udeľuje súťažiaci automaticky súhlas so spracovaním osobných údajov (len pre potreby tejto súťaže).
  10. Spoločnosť Facebook nemá voči súťaži žiadne záväzky, súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.

Menu