Príbehová hra

Úspešná zážitková regionálna hra Radosť Spoznávať je späť! 

Počas letných prázdnin sa prejdete naprieč regiónom a spoznáte nové miesta. K minuloročným lokalitám tento rok pribudli aj dve nové. Máte sa teda na čo tešiť. Neváhajte a nenechajte si ujsť našu zážitkovú regionálnu hru Radosť Spoznávať. 

Prvú hádanku nájdete na našej stránke www.radostspoznavat.sk

Pre tých, ktorí s nami minulý rok už hrali regionálnu hru Radosť Spoznávať, máme pripravenú otázku, ktorá Vás posunie do novej lokality a tak už nemusíte opakovať návštevu starých. 

  • Na koľkom schode bola posledná indícia v minuloročnej tretej lokalite zo štyroch lokalít. 

Správnu odpoveď pošlite na mail: radostspoznavat@gmail.com . Heslo k novej lokalite regionálnej hry Radosť Spoznávať Vám spätne odošleme.

NOVINKY pre tento ročník regionálnej hry Radosť Spoznávať!!!!

V každej lokalite na Vás pri poslednej indícii čaká zápisník. Boli by sme veľmi radi, ak by ste nám v ňom zanechali svoje pocity z danej lokality. Ak by sa stalo, že tam zápisník nie je, pokojne nám napíšte na mail: radostspoznavat@gmail.com Ďakujeme.

 

Taktiež máme pre Vás pripravenú súťaž s regionálnou hrou Radosť Spoznávať o hodnotné ceny. Vašou úlohou bude urobiť si s nejakou indíciou v lokalite zaujímavú fotku. Fotku urobte tak, aby nebolo jasné aká je to lokalita :). Vaše fotky posielajte na mail: radostspoznavat@gmail.com . Na konci každého mesiaca vyžrebujeme šťastlivca, ktorý si od nás niečo odnesie. 

Stručné pravidlá hry

Regionálna hra pre rodiny s deťmi, ktorej zámerom je aby deti vybehli do prírody a zážitkovým spôsobom spoznali nové a zaujímavé miesta v našom regióne. 

Hra je rozdelená na 5 lokalít, kde v každej jednej lokalite hľadáte nami nainštalované indície s rôznymi hádankami. Prvú hádanku, ktorá Vám odkryje prvú lokalitu, nájdete na www.radostspoznavat.sk. Následne sa vyberiete do odkrytej lokality a tam už hľadáte indície v prírode. Keď sa dostanete na koniec danej lokality, je tam pripravená hádanka, ktorá Vám odkryje novú lokalitu. Správnosť Vašej odpovede a miesto začiatku novej lokality, taktiež hľadáte na www.radostspoznavat.sk 

Zážitky

Začnite s vysťahovaním!

Nevšedné putovanie históriou Kremnice

Prehliadka vinárskej osady Stará Hora s degustáciou vína

Sláva Zvolenskému zámku

Tajomstvá Pustého hradu

Historická škola prof. Jozefa Mistríka

S vínom a syrmi pod hviezdami

Foodtour

Medená Bystrica – zážitková mestská hra

OOCR Stredné Slovensko

Menu