Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

ONLINE festival EKOTOPFILM | ENVIROFILM

26 apríla - 30 apríla

Filmový festival EKOTOPFILM | ENVIROFILM ONLINE sa uskutoční zdarma od 26. apríla do 30. apríla 2021 v online prostredí.

Prispôsobili sme sa aktuálnej dlhodobej situácii, keď stretávanie sa naživo je vo veľkej miere obmedzené, kultúrne a spoločenské podujatia sú v podstate zrušené. Festivalový team sa preto rozhodol spolu s autormi filmov pripraviť opäť online vysielanie.

Konzum, plytvanie potravinami, uhlíková stopa, či negatívny dopad priemyselného pokroku v kontraste s nedotknutou divočinou, prírodou, ktorá je dokonalým architektom a zároveň tichým svedkom zániku. Diskusie, prednášky, filmy, program pre deti a najmä motivácia k zmene. To všetko prinesie filmový festival EKOTOPFILM | ENVIROFILM ONLINE. Výber toho najlepšieho z festivalového roka si môžete pozrieť z pohodlia vášho domova.
Súčasťou festivalu je už tradične premietanie pre žiakov základných a stredných škôl. Na nich samozrejme nezabúdame a školské projekcie spolu so sprievodným interaktívnym programom budú rovnako dostupné online pre prihlásené školy.
Ako nás sledovať? Online festival pre verejnosť začína 26. apríla o 18:00 a program bude dostupný do nedele 2. mája 2021 do 24:00. Po tomto termíne už nebude možné si filmy pozrieť. Zároveň sú filmy dostupné len z územia Slovenska.
Viac informácií a program nájdete na Facebooku TU

Podrobnosti

Začiatok:
26 apríla
Koniec:
30 apríla
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Zvolen
Námestie SNP 21/31
Zvolen, 960 01 Slovenská republika
Menu